Ešte vymyslieť názov

Autor: Roman Keruľ | 1.10.2015 o 20:00 | Karma článku: 1,11 | Prečítané:  177x

     No tak presne toto ma napadlo dnes v aute cestou do práce. Včera som si prečítal resp. dočítal ďalšiu knihu, tento krát „Idiot od Dostojevského“. Kto ju nečítal tak v skratke o čom sa v nej píše. 

     Je v ňom popisovaný ideál krásneho človeka. V ktorom sa hlavná postava Myškin odovzdá každému, nedokáže nenávidieť, trpí aj za chyby a vinu ostatných, s detskou dôverčivosťou miluje ženy..... „ha celkom trefne.“ Aj keď by som to skôr dal do jednotného čísla, aby som nevyzeral ako Don Juan, aj keď je to divadelná postava. Nemám veľa voľného času, ale keď sa nájde, tak rád čítam, poslednú dobu dosť často. Po tom čo už nemám FB som „prehrabal“ svoju knižnicu a zistil som, že mám tak veľa kníh a tak málo času. Hlavným dôvodom je všetkým ( hlavne sebe ) niečo dokázať. Eeej čo to robím...asi si dám facku. Pravé som sa prichytil, ako sa to zvrháva na písanie ďalšieho deprimujúceho blogu ! Ale, skutočne s tým dačo spravím. Prisaháááám a žiadny ďalší už nebude.

     No takže ďalej. Sú ľudia, ktorým stačí sedieť v bare a dať si obvyklých päť pív a ísť späť domov. Mať takýchto kamarátov je úplne v poriadku. No nikde ma to neposunie. Ale, aj to niekedy s času na čas treba. Svoj čas som viac rozložil medzi skolú, prácu a rodinu.

Po rokoch sa pozerám späť a uvažujem prečo mi niektoré naplánovane ciele skrachovali. Viem, že mnoho cieľov sa nakoniec ukáže ako prázdnych potom, čo som premrhali roky na ich dosiahnutie.

Takže nestrácať čas.

PS- Tento článok sa natiahol viac, ako som čakal.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne, ponuku predložili Číňania a skupina slovenských miliardárov.

KOMENTÁRE

Úbohá stredná trieda, tá sa vo Ficovom vlaku nevezie zadarmo

Ak sa niektorí chcú mať závratne dobre, musia sa tí ostatní mať horšie.

KOMENTÁRE

Ako o tridsať rokov rozvrátim našu spoločnosť

Moderné demokracie sa premenia na vlády starých.


Už ste čítali?