Nie vždy je slnko na oblohe

Autor: Roman Keruľ | 7.10.2015 o 20:22 | Karma článku: 1,21 | Prečítané:  132x

     Väčšina mojich rozhodnutí má svoju príčinu. Takže hlboký nádych a vymazal som jej číslo z mobilu, prekonávam nutkanie napísať e-mail a držím sa ďalej od miest, kde by som ju mohol stretnúť. Nie je to jednoduché.

     Vzťahy, ktoré sa začnú a končia až konštatovaním "žili spolu šťastne, kým nepomreli", patria len do rozprávok. V reálnom živote sa asi každej z nás stane, že aspoň jeden vzťah nám stroskotá.

V každom prípade, po rozchode nemôžem od partnerky očakávať doživotnú nehynúcu lásku a tak je lepšie čím skôr sa zmieriť s jeho novým vzťahom. Nechcel som sa len tak vzdať, ale potreboval som popremýšľať ako ďalej, ( prišlo do toho toľko neočakávaných problémov, že som to už pár krát chcel všetko skončiť ). Bola chyba, že som to nikomu nepovedal, ale nepoznám človeka, ktorý by ma vypočul bez vyčítavých pohľadov a pripomienok....... Ale, stále som hľadal zámienky, aby som sa s ňou mohol stretnúť. Rozmýšľam nad poslednými 24 hodinami, to je čas, ktorý predchádzal „zbesilému googlovaniu“ odpovede na otázku ako sa vrátiť v čase.... Poznám to ,.... je to ten stav po rozchode, ktorý môže vysať akékoľvek známky zdravého rozumu. Je to aj hlas v mojej hlave, ktorý mi o 3tej ráno nedovolí spať. SmSky čítam stále dookola, je tam toho tak veľa a viem, že nič z toho nie je pravda... a tiež viem, že v našom vzťahu bola jediná. Nečakám, že sa do hodiny všetko vyrieši a „hodí“ sa mi k nohám. Ani to nechcem..... Nerobím instantné zázraky na počkanie. 

Raz aj v pekle vyjde slnko .....

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

U. S. Steel odchádza, o košickú fabriku bojujú Třinecké železárny

U. S. Steel predáva košické železiarne, ponuku predložili Číňania a skupina slovenských miliardárov.

KOMENTÁRE

Úbohá stredná trieda, tá sa vo Ficovom vlaku nevezie zadarmo

Ak sa niektorí chcú mať závratne dobre, musia sa tí ostatní mať horšie.

KOMENTÁRE

Ako o tridsať rokov rozvrátim našu spoločnosť

Moderné demokracie sa premenia na vlády starých.


Už ste čítali?