Konečne sex!

Autor: Roman Keruľ | 25.10.2015 o 10:27 | Karma článku: 1,74 | Prečítané:  383x

     Ale, iba v nadpise, ha ha, darmo sa tešíte na zvrhlíci, ale som vás dostal! Pripisujem si jeden bezvýznamný bod. Posledné dni boli v znamení, ktoré síce nie sú vo zverokruhu, ale to nevadí.

     Piatok:Práca záchranára je skutočne vhodné zamestnanie pre voyera amatéra. Cudzí ľudia si ťa pustia do bytu a ešte ti aj povedia, kde je aká miestnosť. Osobné veci nie sú súčasť intímnej zóny, ale pracovná povinnosť: „Ukážte mi aké beriete lieky a kde ich máte?“ V spálni!“ Človek by neveril čo všetko sa dá nazhromaždiť. Sobota: V sobotu som sa stal jubilejným prvým hosťom v skromnom príbytku mladých priateľov, ďakujem. Ak vynechám všetko, čo si nepamätám (našťastie si nepamätám, či je toho veľa) môžem plynule prejsť k nedeli. Nedeľa:Prásk! Bum! Bác! Medzitým ešte Klop, klop, klop, klop, klop. Prásk! Dočerta, tá sprostá búrka si o niečo koleduje! Keby som mohol, takú jej ukážem, že sa z toho nespamätá. Isteže som trepal nezmysly - boli dve ráno a ja som sa zobudil na búrku. Cítil som, že aj moje vačky pod očami majú vačky. Stále som počúval, ako hrmenie a blýskanie naberalo na intenzite. Iľko to zas prehnal, pomyslel som si, vraj v pondelok slnečno, v utorok prehánky a vo stredu búrky. To sa ani zďaleka netrafil. .Strčil som hlavu pod vankúš a snažil som sa nevnímať to hrmenie a blýskanie. Ani dopadanie ťažkých dažďových kvapiek na moje okno, čo ma rušilo ešte väčšmi. "Debilná búrka". Čo teraz? Ako mám zaspať? Rozhodol som sa, že budem počítať ovečky... áno, to bolo najlepšie. Jedna, dve, tri, štyri...

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Stredoslováci vo zvýšenej miere zomierajú na pády. Nikto nevie prečo

Rakovina hrubého čreva u mužov a prsníka u žien patria podľa údajov Eurostatu na európske pomery k najvypuklejším príčinám úmrtí u nás.

EKONOMIKA

Poľské vajcia so salmonelou na Slovensko neprišli, tvrdia veterinári

V Česku zakázali predaj miliónov vajec.

TECH

Vyriešili záhadu Bermudského trojuholníka? Žiadna nie je

Vinu hádžu na netradičné oblaky, ktoré majú fungovať ako vzdušné bomby.


Už ste čítali?