Prvý sex

Autor: Roman Keruľ | 29.10.2015 o 12:42 | Karma článku: 2,08 | Prečítané:  758x

     Mať v názve článku slovo "sex", vraj zvyšuje čítanosť. V tomto prípade však nejde o nadbiehanie čitateľom. Sex a sexuálne narážky sú šiestou najfrekventovanejšou konverzačnou tému.

     Až 80% obsahu rozhovoru medzi mužom a ženou má sexuálny podtón, pri dvoch mužoch je o tom dokonca 93,5% rozhovoru. Kedy si dávno som čítal prieskum na bližšie nemenovanom portály, ktorý informoval o tom ako dievčaťa prichádzajú o panenstvo. Činnosť počas sexu vypína v mozgu vraj všetky racionálne spôsoby. Vyhrávajú pri ňom pudy. Rozkoš spôsobuje sústredenie na priority, ktoré vlhnú a vlhnú... a v ideálnom prípade "čvŕkanie" kvapalín dopulzuje do silného prerušovaného striekania a viac - hlasného kriku, ktoré sa odborne nazýva orgazmus. Po orgazme dochádza najprv k pocitu slasti, potom k uvoľneniu, neskôr k reštartovaniu debilného spoločenského myslenia, kedy sa zo zúčastnených zase stáva pokrytecké tvory. V tejto časti by som sa venoval opačnému pohlaviu v "metodike straty čistoty". Áno, reč bude o slovenských „šuhajoch“ inak povedané „Panicoch“. Zatiaľ, čo u žien sa, aspoň teoreticky, prikladá panenstvu určitá hodnota, u mužov takáto sprostosť nikoho nenapadla. Preto aj slovo panna omnoho populárnejšie ako slovo panic. Uloviť pannu sa pokladá za určitý úspech, uloviť panica podľa všetkého nie. Prvé milovanie si vraj človek pamätá celý život. (Ja som mal zápal pľúc, čo som prechladol, potom ako som zmokol). Ale, prvý sex sa dá mať vždy, všade a za každých okolností! Stačí len nájsť tú správnu polohu. Treba zabudnúť na hlúpe predsudky o tom, že by to malo byť nezabudnuteľné. Bude...

Možný scenár

... na stojáka: Zaseknutý výťah, skúšobná kabínka v obchode, sprcha a podobne...,

... vo vani :Ak nie ste majiteľom priestrannej rohovej vane., ( čo teenager určite mať nebude )

... s malým penisom: Nevešajte hlavu! Aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo!

... v aute:Chuť na sex sa môže dostaviť aj vo chvíli, keď pohodlie postele nie je k dispozícií. Na druhej strane, sex v aute je príjemným spestrením spálňovej klasiky.( prvé auto som dostal v 20tich a do tej doby nikto čakať nebude, tak takáto možnosť je skôr pre bohatých ).

Par štatistík

  • Napríklad 74% mužov ma pri sexe iba jeden orgazmus. ( Ja som vždycky aspoň 2x).
  • Každý 10 ty chlap už zaspal pri sexe ( Osobne nechápem ako je to možne, zaspať pri predohre prosím, ale pri sexe).
  • Priemerný muž ma za život asi 8000 orgazmov z toho je 6000 pri sexe a 2000 pri masturbácii. ( Tak u mňa je ten pomer pomerne inde).

Veľa šťastia 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Po kose na Krym? Zakopnete o tank

Vreckový sprievodca cestovateľov po východných teritóriách, časť III.

KOMENTÁRE

Mala byť ombudsmanka aj na pochode za rodinu?

Bubon, koláž Krista a zástava, celý výjav pripomínal akúsi civilnú procesiu.


Už ste čítali?